Kurumsal - Yeşil Ambalaj

Hakkımızda

Yeşil Ambalaj; 1995 yılından itibaren faaliyette olan Yeşil Grup Bünyesinde, 2016 yılı başı itibarı ile Oluklu Mukavva Kutu Ambalaj sektöründe Diyarbakır’da hizmet vermeye başlamıştır.

Üretim faaliyetleri, 25.000 toplam, 16.000 kapalı alanında yürütülmektedir ve yıllık üretim kapasitesi 50.000 ton olarak hedeflenmiştir.

Yeşil Ambalaj  son teknoloji makine parkurunun yanı sıra, kaliteli, müşteri odaklı, standartlara uygun ürünlerin üretimini amaç edinmiş, tecrübeli ve dinamik üretim ekibi, farklı fikirleri, kurumsal yönetim anlayışı ile insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla oluklu mukavva sektöründe yenilikçi ürünler üretmektedir.

Yeşil Ambalaj olarak oluklu mukavva sektöründe üstün teknoloji ve sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın zenginleşmesine katkıda bulunmak, müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi, ülkemiz ve dünya ekonomisi için rekabet düzeyi yüksek, çevre dostu ürünler üreterek, mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu yatırımcı oluşturmaktır.

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, eğitimli insan gücü ve yeni teknoloji üretim ekipmanları ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, sürdürülebilir değerler katan, lider bir kuruluş olmak, hedefimizdir.

Neden Yeşil Ambalaj ?

Çünkü;

  •  Kaliteli ambalajı zamanında teslim ederiz.
  •  Müşteri maliyetini azaltıp verimliliği artırmaya yönelik ürünler üretiriz.
  •  İşinizi tanıyarak size özel çözümler sunarız.
  •  Dünya standartlarına göre özel koliler üretiriz.