Değerlerimiz - Yeşil Ambalaj

Ahlak – Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Üstün iş ahlakı dürüst çalışma ilkelerine uymak felsefemizdir. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya asla izin vermeyiz.

Saygı ve İtibar – Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

İnsan Odaklılık – En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Çalışanımıza değer veririz. İyi ve kötü günde birbirimize destek olur omuz omuza çalışırız.  Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

Azim – Çalışkanız. Kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Her zaman, her koşulda, her konuda başarı peşinde koşarız ve bundan haz duyarız. Eleştirilere açığız. Araştırmacı ve takipçiyiz, yeni gelişmelere öncülük ederiz.

Ehliyet – Yaptığı işi seven, işinden heyecan duyan, doğru insanlarla çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüz.

Cesaret – Kendimize güveniriz, hayal ederiz, inandığımız her konuda cesurca ilerleriz.

İstişare – Farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Merakla öğreniriz, heyecanla öğretiriz, cesaretle değişiriz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlarız.

Yenilikçilik – Ar-ge çalışmalarımız, laboratuarımız, kalifiye çalışanlarımızla, müşteri isteklerine uygun ürünler geliştiririz, sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydururuz.

Müşteri Memnuniyeti – ‘Kalite geliştirme, asla sona ermeyecek bir seyahattir’  sözünü  ilkesel olarak benimseyerek  ve kaliteli iş yaparak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Sorumluluk Bilinci – Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz. Paylaşımcıyız, katılımcıyız, hep en iyisi ve daha iyisini yapmak için çalışırız.